note8

Galaxy Note 8 Özellikleri Nelerdir

Cep telefonu sektöründen isminde sıklıkla söz ettiren Note serisinin 8’cisi gerek dış görüntüsü gerekse de özellikle ile Note kullanıcıları mutlu etti. Son derece fonksiyonel Note 8, gerçekten cep telefonları içerisinde amiral gemisi olduğu göstermiş oldu. Galaxy Note 8 teknoloji piyasasında özellikleri ile ilgili merak edilen bir konu idi.

note8

note8

Geçtiğimiz günlerde özellikleri ile ilgili bilgiler sızdı. Cep telefonu özellik olarak toza ve suyu dayanıklı olarak üretilecektir. Galaxy S8’den biraz daha büyük ve kalın olan 6,3 inç ekran genişliği vardır. Qualcomm Snapdragon 835 İşlemciye sahip telefon, 6 GB Ram desteğine sahip olup, 64 GB dahili bellek ve 64 GB dahili bellek vardır. Galaxy Note akıllı telefonlarda olduğu gibi, Note 8’de S Pen kalemi bu telefonlar için kullanılacak. Arka kamerası 12 MP olan cep telefonun ön kamerası ise 8 MP’dir.

Galaxy Note 8 Satış Piyasası Nasıl Olur

Hızlı ve kablosuz şarjlı özellikleri bulunan cep telefonun satış fiyatının bin dolar olması bekleniyor.  Cep telefonu ülkemizde çok yaygın kullanıma sahiptir. En yaygın satışa sahip cep telefonu modeli ise Samsung olmuştur. Teknoloji tutkunların merak ettiği bu konu ortaya çıkan bilgiler ile giderilmiş oldu.

galaxy note8

galaxy note8

Her yaş grubunun rahatlıkla kullanabileceği cep telefon modelleri özellikle teknoloji tutkunların kısa sürede ilgi göstereceği cep telefonu modeldir. Son derece gelişmiş özelliklere sahip telefon, sektörel anlamda da önemli pazara sahip olacaktır.

7

Yorum Yok

Write a response