gelin-basi-mehmettatli-mecidiyekoy

Gelin Başı Modeli Nasıl Seçilmelidir?

Düğün gecenizde gelinliğinizin, makyajınızın ve saçlarınızın birbiriyle uyum içerisinde olması son derece önemli bir detaydır. Gelin başı modelinizi seçeceğiniz zaman tüm bu detaylara göre hareket etmelisiniz. Model seçiminizi yapacağınız zaman aynı zamanda ne tür bir düğün yapacağınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Açık havada yapılacak bir düğün için seçilecek gelin başı modeli ile kapalı bir alanda yapılacak gelin başı modeli birbirinden farklı olabilir.

Topuz adı verilen gelin başı saçlı modeli son yıllarda gelinler arasında en fazla tercih edilen modellerdendir. Yüz tipi, gelinliği şekli ve düğünün mekanına uygun bir topuz modeli yaptırdığınız zaman gecenin parlayan yıldızı olmayı başarabilirsiniz. Dağınık, gevşek, örgü ve balerin topuz gibi modeller arasından seçim yaparak da modern tasarıma sahip gelinliğiniz ile büyük bir uyum sağlayabilirsiniz.

Düğün Mekanına Göre Gelin Başı Seçimi

Burada dikkat edilmesi gereken en temel detay gelin başı modelinizin profesyonel ve tecrübeli kişiler tarafından uygulanmasıdır. Profesyonel olarak bu işi yapan kişiler aynı zamanda sizin yüz hatlarınıza da uygun şekilde tasarımlar belirlerler. Minyon, geniş, kare veya oval yüz hatlarından hangisine sahipseniz ona uygun modeller size uygulanır.

gelin-basi-mehmettatli-mecidiyekoy

Tarihi bir mekanda ya da görkemli bir otelde düğün organize ediyorsanız saçlarınıza daha iddialı durabilecek gösterişli topuzlar yaptırtabilirsiniz. Kır düğünü hayal ediyorsanız salaş bir topuz modelini kullanabilirsiniz. Gelin başı modelleri seçilirken saçınızda kullanılacak olan aksesuarlar da dikkatli bir şekilde seçilmelidir.

Topuz Alternatifi Atkuyruğu Gelin Başı Modelleri

Topuz modellerinden hoşlanmayanlar günümüzde bir diğer popüler olan atkuyruğu modelini de tercih edebilirler. Bombeli ya da örgülü gibi farklı şekillerde uygulanabilen bu gelin başı modeli ile düğününüzde eşsiz bir şıklık elde edebilirsiniz.

Profesyonel şekilde gelin başı saçını da uygulayan https://www.mehmettatlimecidiyekoy.com/h/gelin-basi adresine göz atarak gelin başı modellerini inceleyebilir ve hayal ettiğiniz gelin başı modeli için Mehmet Tatlı salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

6

Yorum Yok

Write a response