Sorunlu Bir Erkeği Anlamanın Yolları

Sorunlu Bir Erkeği Anlamanın Yolları

Mutlu olmak ve hayatınızı geçirmek için birlikte olduğunuz insanların onca zamandan sonra bir hayal kırıklığı olduğunu anlamak ve geçen zamanlarınızın telafisini yapamamak oldukça üzücü. Sorunlu erkekler bir ilişkide en çok zarar veren taraftır. Bu zararlardan korunmak için yolun başındayken zararlı erkekleri tespit edebilmeniz için birkaç yöntem mevcut.

sorunlu erkek

sorunlu erkek

Sürekli Olarak Cazibesini Kullanan Erkeklerden Uzaklaşın

Karşınızda sizi cazibesiyle etkilemeye çalışan bir erkek varsa bu ilişki hakkında bir kere daha düşünmenizde fayda var. Cazibelerini kullanan erkeklerin büyük bir çoğunluğu ilişkiye dair gerçek amaçlarını gizlemek için bu yola başvururlar. Aynı zaman da sürekli olarak cazibesini kullanan erkekler empatiden oldukça uzak bireylerdir.

Sürekli olarak ne kadar ilgi gören bir insan olduğundan eski ilişkilerinden, başarılarından, kariyerinden sürekli bahseden ve bunlarla övünen erkekler arkanıza bakmadan kaçmanız gereken erkek tipleridir. Kendini olduğundan farklı biri olarak göstermeye çalışan erkekler sık sık yalana başvurur. Sürekli olarak yalan söyleyen biri zaten yeterince sorunlu bir bireydir.

Yaptığı hataların sorumluluğunu almayan ve kabullenmeyen erkekler size hayatı zindan eder. Kesinlikle hata yapmaktan vazgeçmezler ve yaptıkları hatalara her zaman bir kılıf uydururlar. Asla baş edemeyeceğiniz bu tarz erkeklerle ilişkinizi devam ettirip ettirmeyeceğinizi bir daha düşünmenizde fayda var.

Sürekli olarak ortadan kaybolan erkekler güven problemi yaşamanıza sebep olabilir. Belki gerçekten de bir işi vardır ve o sebeple ortadan kaybolmuştur. Fakat bu kaybolmalar sık sık tekrarlanır ise oldukça sıkıcı bir boyut almaya başlar ve sürekli olarak kafanızı meşgul eder.

6

Yorum Yok

Write a response