Panjur Izgara Teli

Panjur Izgara Teli

Panjur ızgara teli araçların ön kısımlarında özel olarak kullanılan bir üründür. Araçların ön kısımlarında yer alan bu ürünler en çok otomotiv sektöründe kullanılmaktadır. Panjur ızgara teli her türlü araç markasına ve modeline göre özel olarak üretilmektedir. Bu ürün dayanıklı malzemelerden üretildiği için darbelere karşı da dayanıklıdır. Araçlarınızda hem görsel hem estetik hem de koruma özellikleri sayesinde kullanılmaktadır. Bu ürünler daha çok metal mesh ürün çeşitleri olarak karşımıza çıkmaktadır.  Üretim için öncelikle ölçü ve şekil belirlenmelidir. Her türlü gözenek genişliğinde ürün imalatı yapılabilir.

Panjur Izgara Teli Özellikleri Nelerdir?

Araçlarda ön tampon bölgesinde güvenlik çok önemlidir. Panjur ızgaralar araçların ön kısımlarında koruma özelliğine sahiptir. Yüksek dayanıklılık özelliği sayesinde dışarıdan gelebilecek darbelere karşı kaza anlarında etkili bir kullanım sağlayacaklardır. Ayrıca araçların tampon bölgelerinde görsellik amacıyla da tercih edilen ürünlerdir.

Her aracın panjur ızgara teli farklıdır. Aynı markanın modelinin farklı kasa tiplerinde kullanılan ızgara telleri farklıdır. Bu yüzden öncelikle ızgara teli için ölçü alınması gerekmektedir. Her türlü araçta kullanılmak üzere ızgara teli satın alabilirsiniz. Bu ürünler dışarıdan gelen hava ve rüzgara da karşı koyduğu için daha konforlu bir sürüş deneyimi de sağlar. Ayrıca modifiye yapmak isteyen kişiler için de etkili seçim olacaktır.

Panjur Izgara Teli Fiyatları

Panjur ızgara teli fiyatları, ürünlerin yapıldığı malzemeye, ölçülerine göre farklılık göstermektedir. Her bütçeye uygun, kaliteli panjur ızgara telini https://www.ceylanlarmetal.com/panjur-izgara adresinde bulabilirsiniz. Hemen giriş yapın ve ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçin.

13

Yorum Yok

Write a response