Anvelop Etek Modeli

Anvelop Etekler Nasıl Giyilir?

Son dönemlerde trendler arasında yer alan anvelop tarzı etekler farklı stillerde giyiliyor. Şal görünümünde iki ucu üst üst üste ön kısımda birleştirilen eteklerdir. Bacak kısmı düzgün olan bayanların giymesi daha çok önerilir. Şık olduğu kadar sizleri tarz sahibi de gösterir. Ön kısımda yırtmaç bulunduğu için beyaz bir gömlekle giymeniz önerilir.

Anvelop Etekler ve Stilleri

Yırtmaç kısmı ile benzerlik yaratması açısından V yaka bir bluz ile giyebilirsiniz. Simetri uyumu bu tarz eteklere ilginç bir hava katar. Cool ve cazibeli bir görünüm yaratmak için ise diz üstü botlarla giyebilirsiniz. Sportif bir görünüm yaratmak için tişört ve spor ayakkabılarla tercih edebilirsiniz. Midi etekler özellikle spor ayakkabılarla şık durur.

Anvelop Etek

Anvelop Etek

Kış ayında bu tarz etekleri giymek isterseniz salaş bir kazak ve hırka ile tamamlamalısınız. Uzun süet çizme ya da topuklu çizmelerle de güzel bir görünüm yaratabilirsiniz. Dar bir gömlek ile giydiğiniz zaman stiletto ayakkabılarla farklı kombineler yaratmanız mümkün.

Uzun, midi ve mini boyları bulunan anvelop etekleri tüm mevsim giyebilir ve değişik bir tarz yaratabilirsiniz. Uzun anvelop etekleri bele oturan kazaklarla özellikle kış aylarında giydiğiniz zaman feminen bir görünüm kazanırsınız. Mini etekleri ise şık bir gömlek ya da V yakalı bir bluz ile tamamlayabilirsiniz. Tarzınızı ortaya koymanın en güzel ve kolay yolu anvelop eteklerdir.

6

Yorum Yok

Write a response