göz altı morlukları

Göz Altı Morluklarına Karşı Neler Yapılmalı?

Kadın ya da erkek fark etmeksizin birçok kişide gözaltında belirli sebeplerle morluklar meydana geliyor. Gözaltında oluşan morluklar maalesef kişide kötü bir görünüm sebebi. Özellikle kadınlar göz altı morluklarından çok fazla şikayetçidirler. Çünkü kişiyi yaşlı, uykusuz ve yorgun gösteriyor. Peki gözaltı morluklarından nasıl kurtulabilirsiniz? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza bazı tedavi yöntemlerinden söz etmek istedik.

göz altı morlukları

göz altı morlukları

Gözaltı Morlukları İçin Tedavi Yöntemleri

İlk tedavi yöntemi yağ transferidir. Bu teknik sayesinde fazla olan bir alandan kök hücre alınır ya enfeksiyonu uygulaması ile gözaltlarına form kazandırılır. Bu teknik uygulandığında kişi eskisinden daha genç ve taze bir yüze kavuşuyor.

göz altı morlukları

göz altı morlukları

İkinci tedavi yöntemi ise gözaltı ışık dolgusu. Mineraller, vitaminler ve antioksidan içeren ışık dolgusu sayesinde doğal bir şekilde göz altı morluklarından kurtulabilirsiniz. Kırışan, eski nemini kaybeden gözaltı bölgesi ışık dolgusu sayesinde eski haline kavuşuyor. Ve morluklar büyük oranda yok oluyor. Son olarak PRP dediğimiz tedavi yöntemi ile gözaltı morluklarını giderebilirsiniz. Bu yöntem morluk olan bölgeye lokal bir şekilde uygulanır. Bu üç tedavi yöntemi sayesinde çeşitli sebeplerle gözaltı morluklarından uzun bir süre kurtulmanız mümkündür.

4

Yorum Yok

Write a response