katar

Dünyanın En Konforlu 5 Havayolu Şirketi

İyi bir havayolunda, uygun fiyatlar, kaliteli olanaklar, güler yüzlü hizmet ve rahat oturma alanı vardır ve herkes parasının karşılığını almaya çalışır. Bazen ciddi kesintiler yapmak zorunda kalırsınız ve belki de bazı hava yollarının perişan hallerinden uzakta, iyi bir deneyim kazanmak için biraz daha harcamalısınız. İşte tüm kriterleri karşılayan dünyanın en iyi 5 havayolu şirketi!

katar

katar

1-) Singapur Havayolları

Kişisel TV’ler, sıcak havlu ve son derece kibar görevlilerin dikkatleri, tüm ekonomi yolcuları için standarttır. Asya’daki en iyi ticari yolculuk, kümeleşmiş sevimli koltuklarla birlikte daha da fazla imkânın üzerine çıkıyor.

2-) Etihad Havayolları

Özel oda formunda bölümleri, birinci sınıf ve business class süitleri ve bir uçaktan beklediğinizin çok daha fazlası Birleşik Arap Emirlikleri’nin standart taşıyıcısıdır. Lüks standartlara sahip havayolu pek hoşunuza giden bir yer olabilir.

3-) Katar Havayolları

Yumuşak deri, rahat koltuklar ve cihazlarınızı uçak içi eğlence sistemine bağlama yeteneği sadece bir başlangıç. Eğer business sınıfı koltuklar istiyorsanız kesinlikle kendinizi özel hissedebilirsiniz, sizi birinci sınıf uçurur.

singapur

singapur

4-) Qantas Airways

Rahatlık her zaman Avustralya havayollarıyla büyüklüktür, çünkü çoğu uçuş uzun, yalnızca ıssız arazide geçer. Yiyecek, hizmet ve eğlence aynı şekilde beklentinin üstünde, ancak yakınlardaki Asya çağdaşlarının çoğuyla aynı seviyede.

 5-) Yeni Zelanda Hava Listesi

Ekonomi gezginleri, ANZ’nin bir ekonomi biletine sahip olabilmek için dua ediyorlar. Esnek olmayan fiyatlara rağmen, koltuğunuza oturduğunuzda en rahat, en ağırlamalı, en konforlu olan her şeye ulaşabilirsiniz.

6

Yorum Yok

Write a response