burun dolgusu

Burun Dolgusu İle Estetiğe Gerek Yok

10 kişiden 7’si burnundan memnun değil diyebiliriz. Dolayısı ile özellikle gençler arasında çok yaygın olan burun estetiği oldukça zor ve meşakkatli bir ameliyat gerektiriyor. Hatta bazen hastalar ortaya çıkan burundan hiç memnun kalmıyor ama maalesef geriye dönüş imkânsız oluyor.

burun

burun

Burun Dolgusu İle Geçici Güzellik

Estetisyenler burun dolgusunu kullanarak hafif dokunuşlar yaparak burnu daha güzel bir hale getiriyor. Özellikle burun yapısı estetik olarak çok kötü değilse ve ufak dokunuşlar ile güzel sonuçlar yaratacak ise burun dolgusu yaptırmak çok daha mantıklı olacaktır. Kesme biçme olmayacak sadece gerek görülen yerlere dolgu yapılarak burun daha eşit, daha düzgün bir hale gelecektir.

burun dolgusu

burun dolgusu

Kemerli Burunlar İçin Dolgu

Kemerli bir burnunuz var ise ve çok aşırı değilse yine burun dolgu ile başarılı sonuç alabilirsiniz. Amaç zaten hem doğal durması hem de ameliyata gerek kalmadan güzellik sağlanması olacaktır. Bu sebeple sizler de burnunuzdan memnun değilseniz bizce bir ameliyat öncesinde, burun dolgusuna bir göz atabilir ve uygulanması halinde nasıl bir sonucun çıkacağını sorabilirsiniz. Dolgu ömür boyu kalıcı olmadığı için de memnun kalınmama durumunda hiç değilse geriye dönüş yolunuz kapanmamış oluyor. Fiyat olarak da burun dolgusunun ücreti oldukça makul oranlarda diyebiliriz. Bu sebeple de çok daha fazla tercih edilecek gibi hissediyoruz. Bir doktora giderek muayene olmanızda fayda var.

6

Yorum Yok

Write a response