Tahin Makinası

Tahin Makinası

Tahin makinası ile marketlerde, bakkallarda, şarküterilerde müşterileriniz için taze ve sıcacık tahinler üretebilirsiniz. Tahin makinası 1 kg tahini 3 – 4 dakika içerisinde üretmenizine olanak sağlar. Tahin üretimi için 1 kg susam yeterli olacaktır.

1 kg susamdan 1 kg tahin elde edilebilmektedir. Müşterileriniz için tahin makinası sayesinde doğal tahin satışa sunabilirsiniz. Tahin kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olarak bilinir. Ürünün kahvaltıda kullanılabilmesi için 40 – 60 mikron incelikte olması gerekmektedir. Bu durumdan dolayı makinalar saatte 15 kg üretim yapabilmektedir. 15 kg’dan daha fazla ürün elde edilebilir fakat inceliği istenilen gibi olmaz. Tahin makinalarımız sessiz çalışır ve müşterileriniz için boş gürültü oluşturmaz.

Tahin Makinaları Ne İşe Yarar?

Tahin üretimi için öncelikle tahin makinasında tuz havuzuna susamın konulması gereklidir. Daha sonra tahin makinasında kabuklar ayrılmaya başlar. Kabuklar soyulduktan sonra yabancı bulunan maddeler ayrılır.

Tahin Makinası

Susamın ezilmesi sayesinde yağ çıkarılır ve koyu kıvam elde edilince tahin üretilmiş olur. Makinalarımız sayesinde kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi olan tahin işte bu şekilde elde edilir. Susamın kabukların ayrılması ve ezilmesi sayesinde tahin üretimi gerçekleştirebileceksiniz. Bu yüzden tahin makinaları aynı zamanda susam makinası olarak da adlandırılmaktadır.

Hızlı ve taze tahin elde etmek istiyorsanız tahin makinalarını almanızı öneririz. Tahin makinası ile aynı zamanda ekonominize de katkı sağlayacaksınız. İşletmelerin iş yükünü hafifletmekte ve üretim hızlarında artış göstermelerine olanak sağlamaktadır. Pratik ve maksimum kazanç için tahin makinası alınması önerilmektedir.

2 Kademeli Tahin Değirmeni

Yarı profesyonel işletmelerin ihtiyaçları ile 2 kademeli tahin değirmeni makinası üretilmiştir. Orta ve küçük işletmelerden daha büyük işletmelerin kullanılması önerilmektedir. İşletmenin günlük satış miktarı 200 kg’ın üzerinde ise işetmeler bu makina ile maksimum üretim elde edeceklerdir. Üretim maliyeti en az düzeye inerlen üretim miktarı artmaktadır.

Tahin üretimini ikiye katlayabilir ve müşterilerinize kaliteli ürünler sunabilirsiniz. 2 kademeli tahin değirmeni ile işletmenizde taze tahin elde edecek ve uygun performansa sahip olacaksınız. Tahin makinası hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz https://www.demirbasmakina.com/tahin-makinasi web sitesini ziyaret edinebilirsiniz.

3

Yorum Yok

Write a response