Kasap Döner Bayilik Şartları Nelerdir? Kazandırır Mı?

Kasap Döner Bayilik Şartları Nelerdir? Kazandırır Mı?

Son yıllarda döner sektöründe adını duyuran kasap döner, en popüler yerli markalar arasında yerini almaktadır. Kasap döner ilk olarak 1946 senesinde küçük bir kasap dükkânı olarak işe başlamıştır. Kasaplık alanında adını duyuran firma sonraları döner sektörüne girmiştir. Daha sonra adını tüm İstanbul’da duyurarak bugün ki konuma gelmeyi başarmıştır. Bugün ise birçok şehirde bayisi bulunan Kasap Döner birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Kasap Döner bayilik almak isteyen birçok kişi firmanın şartlarını ve yatırım bedelini merak etmektedir. Firma bayilik vereceği kişileri titizlikle inceler ve uygun gördükleri kişilerin bayilik açmasına onay verirler. Kasap Dönerin kâr marjı ise ortalama %55 olarak belirlenmiştir. Türkiye’de bulunan diğer döner bayiliklerinde bu oran %40 civarıdır. Sizlerde Kasap Döner bayilik şartlarını sağladığınızı düşünüyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz.

Kasap Döner Bayilik Şartları

Kasap döner marka adını ve kimliğini korumak için bayilik vereceği kişileri özenle seçer. Şartları yerine getiren kişilerin bayilik açmalarına izin verilir. Kasap Döner bayilik şartları şunlardır:

  • İlk şartlardan biri yatırım bedelini ödeyebilmektir. Kasap Döner bayilik bedeli 350 bin dolardan başlamaktadır. Bu bedeli ödeyebilecek kişilerin başvuruları onaylanır.
  • Bayilik açacak olan kişi girişimci bir ruha sahip olup, sorumluluk alabilmelidir.
  • Bayilik alacak olan kişinin askerliğini yapmış olması tercih edilmektedir.
  • Bayilik alacak kişi 10 senelik isim hakkı bedelini ödemek durumundadır. Bu bedel yaklaşık 150 bin TL civarındadır.
  • Kasap Döner şubesi açılacak dükkân AVM’ler de ya da insan yoğunluğu fazla olan caddelerde açılmalıdır. Cadde üzerinde açılacak bayiliklerde insan trafiği minimum 10.000 kişi olmalıdır.
  • Bayilik açılacak dükkân en az 100 metrekare alana sahip olmalıdır. Yine dükkânın ön cephesi en az 5 metre, tavan yüksekliği ise en az 3 metre olmalıdır.
  • Bayilik açılacak dükkân kiralıksa mülk sahibi ile mutlaka uzun süreli sözleşme imzalanmalıdır.

Kasap Döner Bayilik Nasıl Alınır?

Kasap Döner bayilik alabilmek için ilk olarak resmi site üzerinden başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu formda ad-soyadı, telefon ve e-posta gibi bazı bilgiler istenmektedir. Başvuru formunda çalışmak istediğiniz lokasyon da sizlere sorulacaktır. Eğer bayilik açmak istemiyorsanız Kasap Dönerin farklı lokasyonlarında da iş imkânı bulabilirsiniz.

Bayilik almak istediğinizi başvuru formunda bildirmeniz gerekmektedir. Firma başvuru formunu inceledikten sonra uygun görürse sizinle görüşme talep edecektir. Yatırım bedelini ve diğer şartları karşılayabiliyorsanız firma ile anlaşabilirsiniz. Firma gerekli tüm sözleşmeleri hazırlar ve karşılıklı olarak sözleşmeler imzalanır.

Yatırımcı alacağı bayiliği ister kendisi belirler isterse Kasap Döner’e bu işi bırakır. Gerekli tüm kontroller yapıldıktan sonra yatırım bedeli ödenir ve bayilik açmaya hak kazanılır. Kasap Döner açılan bayiliklerde en geç 36 ay sonunda kar elde etmeye başlanması hedeflenmektedir ve bu yönde sıkı bir çalışma yapmaktadır.

3

Yorum Yok

Write a response