bel çantası

Bel Çantası Trendi Geri Dönüyor 

Geçmiş dönemlerde özellikle de erkekler tarafından kullanılmakta olan bel çantası, bir süre sonrasında modanın tozlu sayfalarındaki yerini almış oldu. Çok uzun zamanlardan beri kullanılmamakta olan bel çantaları, daha sonrasında ise yavaştan ortaya çıkmaya başladı. Özellikle de ünlü kadınların büyük bir kısmı 2015 yılından itibaren günlük kombinlerinde bel çantalarını kullandılar. Böyle olunca da bel çantaları kadın modasının trend parçaları içerisinde kendine yer buldu.

bel çantası

bel çantası

2016 yılında kullanılmaya devam edilen bel çantalarının yıldızı ise 2017’de parlamaya başladı. Sonbahar kış sezonunun en sevilen parçalarından bir tanesi olmasından sonra ise yükselen trend olarak 2018 yılında da kullanılacak parçalar arasında kendine yer bulacağını garantiledi.

Sokak Modasının Vazgeçilmezi Bel Çantaları

Genel olarak sonbahar kış dönemlerinde sıklıkla kullanılmakta olan bel çantaları, 2018 sezonunda ise yaz sezonunda kullanılmaya başlayacak. Dolayısıyla kadınlar tek bir mevsim değil yılın istemiş olduğu her zaman gönül rahatlığı ile kullanılabilecektir. Normalde bel çantası pek çok kişinin önyargı ile yaklaştıkları parçalardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyordu. Lakin daha sonrasında birbirinden farklı renklerdeki bel çantaları, sokak modasının en etkili parçaları arasındaki yerini de almış olacak.

bel çantası modası

bel çantası modası

Birbirinden farklı modacılar tarafından üretilmeye başlanan bu parçalar sayesinde artık yalnızca sokak modasında bel çantaları kullanılmayacak, bununla beraber akşam davetlerinde de kadınlar için şıklık bu parçalar ile oldukça etkili bir şekilde tamamlanmış olacaktır.

7

Yorum Yok

Write a response