zebra perde

Zebra Perdeler İle Modern İç Dizaynlara

Perdeler günlük yaşamlarımızda ev dekorasyonunda ve kimi zaman ofis ortamlarında gerek gereksinimden dolayı gerek ise dekorasyon amaçlı olarak camları ve/veya ilgili bölümleri kapatmak için farklı malzemelerden yapılan ürünler.

Bugün de karşımıza kişilerin kullanım amacına ve tercihlerine göre farklı perde çeşitleri çıkıyor ki bunlardan bir tanesi de zebra perdeler. Zebra perde ismini almasının en temel nedeni ise ürünün görünümün çizgi çizgi olmasından kaynaklanmaktadır.

zebra perde

zebra perde

Temel Zebra Perde Çeşitleri ve Özellikleri

Bu tür perdelerin en temel özelliği hem gece, hem gündüz kullanımına olan perdeler olmasıdır ve genellikle tamamen camı ve/veya pencereyi kapatacak biçimde olurlar.

Stor perde türlerine alternatif olarak üretilen ve tül perde gereksinimini de ortadan kaldıran bir perde çeşidi olup özel tarz bu perde grubu için üretilen çift katlı kumaşlardan üretilirler.

Bir kısmı tül, bir kısmı normal kumaştan oluşan perdeler çift katlı olduğundan dışarıdan ışık gelmesine olanak veren bir yapıdadır ve aşağı yukarı hareket ederek çalışan bir mekanizması bulunur.

Genellikle mutfaklarda sıklıkla tercih edilen bu perdelerin çeşitlerine baktığımızda ise düz beyaz, desenli, bambu görünümlü,  iki renkli yapılanlar, mutfaklar ya da bebek odaları gibi değişik kullanım alanları için özel olarak üretilen perde çeşitleri sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Zebra Perde Nereden Alınır?

Kişiye özel olarak zebra perde uygun ödeme koşulları ile Perde Siparişi firmasının internet sitesinden güvenle alınabilir. Anlaşmalı oldukları bankaların kredi kartlarına 9 taksit olanağı olan firma hakkında deha detaylı bilgi almak için https://www.perdesiparisi.com/tr/urun/zebra-perde adresine bakılabilir. Ayrıca kurumun 150 TL ve üzerinde verilen siparişlerinde kargo ücreti ödemiyorsunuz. Ürünler sipariş verildiği gün kargoya veriliyor ve yine firma sipariş verenlere koşulsuz iade olanağı sunuyor.

6

Yorum Yok

Write a response