tulum kombini

Tulum Kombinleri

Tulum günlük hayatımızda her zaman kurtarıcı parça olmuştur. Özel bir gün için, yürüyüşe çıkarken, arkadaşlarla takılırken ve daha birçok zaman için kombinleyebileceğimiz bir parçadır. Kimi modacı herkese yakışmayacağını söylese de birçok bayanın tercihleri arasında yerini almış durumda. Spor ayakkabı ve salaş bir çanta ile sokak modası oluşturabilirsiniz. Portföy çanta ve stiletto topuklu ile şık bir davette yerinizi alabilirsiniz. Sırt çantasına ile Converse giyebilir, kırmızı bir tulum ile siyah bir şapka kullanıp havlı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Moda akımlarına kapılmadan her daim, her sezon kullanabileceğimiz bir parça olmaya adaydır tulumlar.

Tulum Giyerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Vücut tipimize uygun tulumlar seçmeliyiz. Uzun boylu iseniz geniş paçalı olanları tercih etmelisiniz. Kısa boylu iseniz daha dar tulumlara yönelmelisiniz.

Kıvrımlı ve balık etli yapıdaysanız koyu renkli parçaları seçmeniz gerekir.

Seçtiğiniz kumaş ve desende tulumun belirleyici faktörleri arasında.

Aksesuar seçimlerinizle de tulumun zarafetini tamamlamış olacaksınız. Siyah bir parça için gümüş, bakır, pirinç rengi zarif veya büyük takılar tulumunuzun ön planda gözükmesini sağlayacaktır.

Tulumların içine şifon gömlekler ve bluzlar giyerek kombinleyebilirsiniz. Düz bir tulum için beyaz ya da karışık desenli bir gömlek çok yakışacaktır.

Ofis şıklığı yakalamak isterseniz drapeli tulumlar tam size uygun kategoride olacaktır. Deri bir ceket ile de esintili havalarda ayrı bir kombin deneyebilirsiniz.

6

Yorum Yok

Write a response