home ofis dekorasyonu

Home Ofis Çalışmanın Zorlukları ve Kolaylıkları Nelerdir?

Genel olarak Avrupa ülke vatandaşlarından duymaya alışık olduğumuz ede çalışma uygulaması olan home ofis artık ülkemizde de yaygın olarak uygulanıyor. Fakat daha birçok kişi home ofis uygulamasını net olarak kavrayamadıkları için bu duruma evde yattığı yerde para kazanıyor kavramı olarak bakılıyor.

home ofis

home ofis

 

Oturduğun Yerde Para Kazanmak mı?

Evde çalışmanın en sıkıntılı yolları daha çok kadınlar için yanıyor. Hem ev işlerine, hem komşu ve akraba ziyaretlerine hem de çocuk ile ilgilenmek gibi durumlar içerisinde kendilerine hiç zaman kalmadan bir hayat sürdürme gayreti içine girmiş olurlar. Elbette bunca yükün içerisinde iken sizin oturduğunuz yerden para kazandığınız söylentisi ver her an müsait olabilirsiniz kanısı ile de baş etmek durumunda kalırsınız.

home ofis dekorasyonu

home ofis dekorasyonu

Home Ofis çalışmanın en büyük kolaylığı ise aşırı sıcak ya da soğuk havalarda sabahın köründe sıcak yatağınızdan kalkmak zorunda değilsiniz. Asla pazartesi sendromu yaşamazsınınız. Otobüsü ya da servisi kaçırma gibi bir riskiniz yoktur. Akşamdan kıyafetleri hazırlamak ve sabahları bu kombine uygun olarak aksesuar seçimi ya da kadınlar için makyaj uygulama sıkıntısı da yaşamazsınız. En büyük sıkıntılardan biri olan ve onlarca kişinin kullanımında olan tuvaletleri de kullanmanız gerekmez.

Bu kolaylık ve zorlukların yanı sıra home ofis çalışan birçok kişi kendine zaman ayırmadıkları için görüntüleri bakımsızlaşır. Bunun yaşanmaması için programlı olmanız önerilir.

4

Yorum Yok

Write a response