direniş bantları

Hareket Halinde Egzersiz Yapmak için En İyi 4 Taşınabilir Ekipman

Bedeninizde mükemmel sonuçlar elde etmek için aslında tam kapsamlı bir spor salonuna değil, sadece biraz yaratıcılığa ve doğru taşınabilir egzersiz ekipmanlarına ihtiyacınız var. Dolayısıyla bu taşınabilir egzersiz ekipmanı seçeneklerini düşünerek, artık fitness hedeflerinize ulaşmak için zamanınızın olmamasının bir engel oluşturmasına izin vermeyin.

direniş bantları

direniş bantları

Direniş Bantları

Egzersiz direnç bantları, pek çok farklı direnç seviyesine sahiptir ve vücudunuzu daha güçlü hale getirmek için harikadır. Yaptığınız egzersizleri yaparken bandı ellerin (veya ayakların) çevresinde dolaştırdıkça o kadar çok direnç ve çok yönlülük sağlayacaklardır. Egzersiz programınızı direniş bantları ile kişiselleştirmeniz pratik ve kolaydır.

Egzersiz Tekerleği

Bir egzersiz topu, sahip olmanız gereken harika bir ekipman parçası iken, boyutu göz önüne alındığında her yere taşınabilir değildir. Daha iyi bir seçenek arıyorsanız bir egzersiz tekerleği ile inanılmaz derecede yoğun karınsal egzersiz yapabilirsiniz. Omuz, göğüs ve sırt bölgesini güçlendiren basit ekipman, ayrıca kolayca paketleyebileceğiniz kadar küçük olduğu için hareketli yaşam tarzınız için müthiş bir seçenektir.

Egzersiz Bandı

Bir egzersiz bandı, halkanın etrafında dönen bir direnç bandına benzerdir ve her iki bacağın etrafına yerleştirilmesi amaçlanır.  Oradan, kalçalarınızı güçlendirmenize ve kas gücünüzü arttırmaya yardımcı olacak çeşitli alt vücut egzersizleri yapabilirsiniz. Ne kadar hafif olduğu düşünüldüğünde, paketlemek ve sizinle birlikte dolaştırılması çok kolay olan bir egzersiz aleti değil mi?

ip

ip

Atlama İpi

Atlama ipleri çok yüksek yoğunluklu bir kardiyo egzersiz sağlayabilir ve herhangi bir çanta, evrak çantası veya seyahat çantası içerisine kolayca girebilir. Atlamak için ihtiyacınız olan tek şey açık alan ve iyi bir spor ayakkabısıdır, bu yüzden kaçırmak istemediğiniz bir egzersiz ekipmanı parçasıdır.

5

Yorum Yok

Write a response