yağ yakmak

Fazla Yağları Nasıl Yakabiliriz?

Fazla yağ orunu kadın erkek fark etmeksizin bir çok kişinin en büyük problemlerinden biridir. Herkes çeşitli bölgelerinden farklı sebeplere bağlı olarak fazla yağlara sahiptir. Kimisinin göbek kısmında kimisinin basen kimisinin ise bacalarında. Nerde olursa olsun bu fazla yağlar can sıkıcı. Dolayısıyla bunlardan kurtulmak şart.  İşte bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza fazla yağlardan sizi kurtarabilecek bazı tavsiyeler verdik. Mutlaka okuyun ve siz de yararlanın.

yağ

yağ

Yağ Yakan Mucize Çaylar

Eğer yağlarınızı yakmak istiyorsanız siz değerli okuyucularımız için ilk tavsiyemiz yeşil çay olacak. Yeşil çay yağ yakma hususunda birebir diyebiliriz. Çünkü vücut ısısını artırıcı etkisi nedeni ile metabolizmayı hızlandırır. Peki bu çay nasıl hazırlanır? Bir bardak kaynar su içine birkaç tutam kurur yeşil yaprak atın. 10 dakika demlenmesini bekleyin ve sonra hemen tüketin. Günde en fazla iki bardak tüketmeye gayret edin.

yağ yakmak

yağ yakmak

Buna ek olarak siz değerli okuyucularımız için önerebileceğimiz bir başka çay ise kiraz sapı çayı olacak. Kiraz sapı çayının ödem söktüren özelliği vardır. Ayrıca bölgesel yağların giderilmesinde büyük etkisi bulunur. Peki kiraz sapı çayı nasıl hazırlanır? Bir bardak kaynar su içerisine 5 6 adet kurutulmuş kiraz sapı atın ve 15 dakika demlenmesini  bekleyin. Daha sonra içerisinde kalan kiraz saplarını alın ve günde en fazla iki iç bardak bu çaydan tüketebilirsiniz.

6

Yorum Yok

Write a response