Erkekler için Stile Uygun Saç Kesimleri

Erkekler için Stile Uygun Saç Kesimleri

Erkeklerin saç kesim modelleri aslında onların stilleri hakkında en önemli bilginin sunulduğu tercihlerdir. Bu neden ile saç kesim stilleri de arasından tercihinizi yaparken beğeninize hitap eden ve genel yaşam stiliniz ile uyumlu olan seçimlere yer açmanız önerilir.

Gerçekleştireceğiniz saç kesim stilleri arasında tercihinizi yaparken sadece beğeninize değil aynı zamanda yüz hatlarınız içinde en uygun olan tercihlere yer açmanız önerilir.

Klasik Saç Kesim Modeli

Klasikten vazgeçmeyenlerin ideal saç kesim modeli yana yaslı olan ve hafif arkaya doğru yatırılan saç kesim stilidir. Düz ve dalgalı saçlara sahip olanlar rahatlıkla kullanabilir.

Under Cut Saç Kesim Modeli

En çok tercih edilen saç kesim stili olan under cut her mevsim kullanıma uygun olan en kolay şekle giren saç kesim stilidir. Yan ve arkaların oldukça kısa kesildiği bu uygulamada üst kısım biraz daha uzun bırakılır.

Dağınık Saç Kesim Modeli

Dağınık saç kesim modelinde aynı oranda orta kesim saç kesim işlemi yapılır. Bu model hem dalgalı hem de düz saça sahip olanlar için idealdir. Aynı zamanda kıvırcık saça sahip olanlarda bu modeli sıklıkla tercih eder.

İngiliz Tarzı Saç Kesim Modeli

İngiliz tarzı saç kesim modelinde saçlar kulak hizasının altında kesilir. Aynı boya yakın olan saçlar arkaya doğru taranır. Genellikle düz saça sahip olanlar için önerilir.

Yorum Yok

Write a response