banyo dalabı

Banyonuzu Sizi Daha Konforlu Hissettirsin

Banyolar sık sık kullandığımız yaşam alanlarımızdır. Kendimizi en rahat ve huzurlu hissetmek istediğimiz bu yerlerin dekorasyonunu en güzel ve kullanışlı şekilde yapmamız gerekir. Size sunacağımız küçük ipuçları ile banyonuzu daha şık ve rahat bir ortam haline getireceksiniz. Bütçeniz fazla değilse var olan dekorasyon üzerinde ufak dokunuşlar yaparak daha şık bir hale getirmeye çalışın.

banyo

banyo

Bunu nasıl yaparım diyorsanız, banyonuzun aydınlatmasını daha şık hale getirebilir ya da aynasını değiştirebilirsiniz. Banyonuz yeterince geniş değilse bir duşa kabin ekleyebilir ya da yeterli yerim var diyorsanız bir küvetle banyonuzu daha rahat bir ortam şekline getirebilirsiniz. Başka bir ufak dokunuş ise duvar kağıtları. Suya ve neme dayanıklı olan günümüzde birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri olan duvar kağıtları her ortamın havasını değiştirmek için en kolay yol.

Küçük Dokunuşlarla Modern Bir Görüntü Oluşturabilirsiniz

Banyonuzu daha konforlu hale getirirken havlulukları da gözden geçirin. Ulaşılması kolay noktalara havluluğunuzu yerleştirmeye çalışın. Ayrıca duvar renkleriniz ya da ortam dekorasyonuna uyum sağlayacak ufak aksesuarlar da banyonuzun daha şık görünmesine yardımcı olacaktır.

banyo dolabı

banyo dolabı

Banyonuzun dizaynını yaparken düşünmeniz gereken bir diğer nokta fayanslar. Fayanslar ve duvar renginin uyumlu olması ortam havasını daha modern gösterecektir. Eğer bu noktada da masraf yapmak itemiyorsanız size önerimiz fayanslar üzerine yapacağınız seramik uygulamaları. Bu şekilde hem zamandan hem de büyük harcamalardan kurtulmuş olacaksınız.

6

Yorum Yok

Write a response