Fırfır Etek Modelleri

2017’nin Fırfır Modası

Bu sene belki de hem etekler de hem kazaklardan en sık göreceğimiz modellerden bir tanesi de fırfırlar. Fırfır modeli daha çok yuvarlak yaka ve düz modelli kazaklar da tercih ediliyor. Bu sene oldukça sık karşımıza çıkacak fırfır modeli nasıl kombinlenir, nelerle giyinmelidir? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için fırfır modelli parçaların nasıl kombinleneceğini net bir şekilde kısaca anlatmak istedik.

Fırfırlı Kombinler

Fırfırlı Etek

Fırfırlı Etek

Bu model kazaklarda kol kısımlarda tercih ediliyor. Omuzdan bileğe kadar inen volanlar şeklinde kat kat fırfırlar bazı ürünlerde asimetrik de tercih ediliyor. Bazı ürünlerde ise kazağın yakasının ön kısmında kullanılıyor. Bu fırfırlar sayesinde hem spor hem sade aslında romantik bir tarz kazanıyorsunuz.

Bu tür kazakları bizlere kot pantolon ya da bölgesinin bir düz renk pantolon ile kombin yemenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede spor bu tarz yakalayabilirsiniz. Eğer bu tarz bir kaza sahipsiniz deri mini bir etekle de kombinlemeniz mümkün. Bu kombin ile romantik bir hava yakalarsınız. Fırfır detayları önde yoğun ise takı olarak küpe ya da bileklik tercih etmelisiniz.

8

Yorum Yok

Write a response